Skip to main content
  • RODO

RODO

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), które ma na celu lepszą ochronę Państwa danych. Najważniejszym celem RODO jest wzmocnienie ochrony danych osobowych osób fizycznych, które są gromadzone i przetwarzane przez firmy oraz instytucje prowadzące działalność na terenie Unii Europejskiej.

Popieramy wszystkie działania, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa danych, transparentności w procesach przetwarzania danych, a także podnoszenie świadomości w tym zakresie.


Inspektorem Ochrony Danych w ABS Banku Spółdzielczym z siedzibą w Andrychowie, przy ul. Krakowskiej 112, 34-120 Andrychowie jest Pan Arkadiusz Kraus, dostępny pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pisemnie na adres: ABS Bank Spółdzielczy, ul. Krakowska 112, 34-120 Andrychów.

Pełna treść rozporządzenia - pobierz
Klauzula informacyjna dla klientów Banku - pobierz
Klauzula Informacyjna w zakresie BIK, KRD, BIG INFORMATOR i przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu - pobierz
Klauzula informacyjna dla pracowników Banku - pobierz
Klauzula informacyjna dla osób rekrutowanych - pobierz
Klauzula informacyjna dla udziałowców Banku - pobierz
Klauzula informacyjna dotycząca czynności kasowo-skarbcowych - pobierz
Klauzula informacyjna dla osoby, wobec której ogłoszono upadłość konsumencką - pobierz
Klauzula informacyjna dla osób reprezentujących kontrahenta - pobierz

Obsługa praw klienta w zakresie danych osobowych przetwarzanych przez Bank w ramach monitoringu wizyjnego - pobierz
WNIOSEK - realizacja praw klienta zgodnie z Rozporządzeniem 2016/679 (RODO) -pobierz
Zasady obsługi klienta w zakresie danych osobowych - pobierz

Znajdziesz nas też tutaj