Skip to main content
  • Kariera

Kariera

ABS Bank jako instytucja zaufania publicznego dokłada wszelkich starań, aby zatrudniać profesjonalnych Pracowników, którym staramy się zapewniać jak najlepsze warunki pracy i rozwoju. Zarząd ABS Banku ma świadomość, że to jedna z wielu przesłanek wysokiej jakości świadczonych usług.

W codziennej pracy ABS Banku przestrzegany jest "Kanon Dobrych Praktyk Rynku Finansowego", stanowiący kodeks etyczny bankowego środowiska zawodowego. Zasady w nim zawarte określają normy postępowania związane z działalnością banków w stosunkach z Klientami, a także zasady wzajemnych stosunków między bankami oraz postępowanie banku jako pracodawcy wobec Pracowników.

ABS Bank Spółdzielczy jest instytucją nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się, za którą stoją doświadczenie i znajomość rynku na którym działa.

Bank tworzy dobre relacje z Klientami przyczyniając się do ich rozwoju. Ciekawą i atrakcyjną ofertę łączy z miłą i profesjonalną obsługą. ABS Bank jest dobrym i pewnym partnerem finansowym dla klienta indywidualnego i firm.

Jeśli chciałbyś u nas pracować, prześlij nam swoje CV na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

być może to właśnie Ciebie szukamy.
 

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:
Wyrażam/y zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ABS Bank Spółdzielczy z siedzibą  przy ul. Krakowskiej 112, 34-120 Andrychów,(zwanym dalej „Bankiem”) zawartych w przedstawionym przeze mnie CV, w celu przeprowadzenia przez Bank przyszłych rekrutacji, do momentu odwołania przeze mnie mojej zgody, lecz przez okres nie dłuższy niż 6 m-cy - podstawa prawna z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

kariera baner

Szanowni Państwo,

informujemy, że w nocy z 22 na 23 maja br. (środa/czwartek) między godz. 00:00 a 05:00 wystąpią przerwy w dostępie do usług bankowości internetowej i aplikacji mobilnej związane z pracami serwisowymi.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Znajdziesz nas też tutaj