Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowych. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: tutaj..

Wtorek 07.04.2020       godz: 19:22:52       imieniny: Donata, Herminy, Rufina        Licznik wyświetleń: 83193

SYSTEM BANKOWOŚCI INTERNETOWEJ ABS 24

System Bankowości Internetowej ABS 24 - jest to nowoczesna, a zarazem bardzo bezpieczna usługa, która umożliwia dostęp do rachunku przez Internet. Korzystanie z niej gwarantuje oszczędność pieniędzy i czasu. Pozwala także na bezpieczny i komfortowy dostęp do własnych rachunków i wielu czynności bankowych przez komputer z dostępem do Internetu - przez całą dobę i przez cały rok z dowolnego miejsca na świecie. W projektowaniu i budowie systemu wykorzystano najnowszą wiedzę i technologię zabezpieczającą przed ewentualnymi próbami włamania. W tym celu do identyfikacji powierzamy Państwu specjalistyczne urządzenia zapewniające bezpieczeństwo.

DLA KOGO?
System ABS 24 udostępniany jest każdemu, kto posiada w ABS Banku Spółdzielczym aktywny rachunek bankowy – rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy lub rachunek bieżący.

System Bankowości Internetowej umożliwia:
• kontrolowanie na bieżąco stanu rachunku,
• wysyłanie przelewów o każdej porze dnia i roku,
• szybkie i efektywne zarządzanie finansami firmy,
• dokonywanie operacji oraz korzystanie z bieżących informacji bez konieczności wizyty w Banku.

PO CO SYSTEM BANKOWOŚCI INTERNETOWEJ?
W ramach Systemu ABS 24, Bank udostępnia Klientowi między innymi:
1) w zakresie rachunków bankowych:
a) listę dostępnych rachunków bankowych w złotych i walutach (do wglądu),
b) salda rachunków i dostępne środki na rachunkach,
c) zestawienie operacji – lista operacji wykonywanych na rachunku,
d) wydruki – możliwość wydruku potwierdzenia operacji i zestawienia operacji,

2) w zakresie przelewów:
a) przelewy w złotych na inne rachunki bankowe,
b) przelewy do ZUS,
c) przelewy do organów podatkowych,
d) zlecenia stałe,
e) listę złożonych przelewów,
f) tworzenie szablonów przelewów
g) przelewy w walutach realizowane poprzez zlecenia otwarte lub wnioski

3) w zakresie lokat:
a) zakładanie lokat z oferty dostępnej w Systemie ABS 24,
b) listę aktywnych lokat,
c) tabelę oprocentowania lokat,

4) w zakresie listy odbiorców:
a) dodawanie, edytowanie i usuwanie danych odbiorcy,
b) listę zdefiniowanych odbiorców,

5) zmianę hasła.

System ABS 24 jest dostępny dla Użytkowników przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, z każdego miejsca na świecie.

KORZYŚCI
Korzyści z uruchomienia usługi AB 24 jest znacznie więcej niż z samego posiadania rachunku, mianowicie:
• Wygoda i oszczędność czasu
• Oszczędność pieniędzy
• Bezpieczeństwo

Wygoda i oszczędność czasu
Korzystając z usług ABS 24, możesz w wygodny sposób obsługiwać wybrane przez siebie rachunki za pośrednictwem Internetu. Daje Ci to możliwość zarządzania swoimi środkami przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu z dowolnego miejsca na świecie. Nie musisz tracić cennego czasu i przychodzić do Banku, jednak w razie konieczności Doradca Klienta jest zawsze do Twojej dyspozycji. Korzystając z serwisu internetowego samodzielnie zrobisz wszystko szybciej, w najdogodniejszej dla Ciebie porze.

Oszczędność pieniędzy
Dzięki Systemowi ABS 24 oszczędzasz nie tylko czas, ale również swoje pieniądze. Opłaty za czynności bankowe, które wykonujesz za pośrednictwem elektronicznych kanałów dostępu są często DARMOWE lub kilkakrotnie tańsze niż takie same czynności realizowane w placówkach banku.
Dodatkowo Bank udostępnia klientom indywidualnym korzystającym z usługi ABS 24 możliwość zakładania wyżej oprocentowanych lokat internetowych.

Bezpieczeństwo
Tworząc usługi bankowości elektronicznej, zadbaliśmy o to, żeby korzystanie z nich było zarówno wygodne, jak i bezpieczne.
Jako użytkownik Systemu ABS 24 otrzymujesz specjalistyczne urządzania do autoryzacji przeprowadzanych transakcji.

Kompleksowość
System ABS 24 umożliwia dostęp do różnych rachunków Klienta, przede wszystkim rachunków rozliczeniowych, ale również lokat, kredytów, a dla tych, którzy prowadzą rozliczenia walutowe: kursy walut oraz możliwość składania przekazów w obrocie dewizowym.
 

Klientom Indywidualnym udostępniamy wybór pomiędzy dostępem do konta przy pomocy:


1. identyfikatora oraz tokena - pobierz Instrukcję
token – elektroniczny generator kodów jednorazowych, dzięki któremu będziesz autoryzował realizowane przez siebie transakcje. Przez wielu token uważany jest za jeden z najbezpieczniejszych środków dostępu do bankowości internetowej. Ponadto token jest urządzeniem miniaturowym i naprawdę łatwym w obsłudze. Zawsze możesz go mieć "pod ręką".
2. identyfikatora oraz maskowanego hasła w przypadku autoryzacji kodami SMS - pobierz Instrukcję
 

Dla firm proponujemy w zależności od wielkości i formy prawnej dwie możliwości korzystania z Systemu Bankowości Internetowej:


1. dla firm, reprezentowanych wobec banku przez jedną osobę przygotowaliśmy wersję z dostępem za pomocą tokena. Identyfikacja następuje po podaniu identyfikatora, klucza (hasła) oraz po podaniu wskazań tokena. Pozwala na dokonywanie poprzez przeglądarkę internetową standardowych operacji na rachunkach bankowych. Możliwe jest zatem podglądanie stanu rachunku, historii operacji, pełna obsługa przelewów, umożliwia również dokonywanie przelewów w formacie wymaganym przez ZUS oraz Urząd Skarbowy.
- pobierz Instrukcję
2. dla firm, o większej liczbie osób upoważnionych do reprezentowania firmy wobec banku przygotowaliśmy specjalną wersję – tzw. korporacyjną. Klientom udostępniamy identyfikatory oraz karty chipowe. Osoby upoważnione do akceptacji przelewów otrzymują karty, dzięki którym podpisują elektronicznie przelewy. W tej wersji istnieje możliwość nadawania uprawnień wielu osobom. Administrator systemu, pracownik Państwa firmy, określa zakres uprawnień każdego pracownika. Dla przykładu można nadać pracownikowi uprawnienia jedynie do wprowadzania nowych przelewów uniemożliwiając jej uzyskanie podglądu stanu rachunku, jego historii. Poza tym system umożliwia stworzenie bazy odbiorców, adresatów przelewów, lub też importu przelewów z odpowiednio sformatowanych plików z używanych przez Państwa systemów finansowo księgowych.
 


Kursy walut (archiwum)

Waluta
Symbol
Kupno
Sprzedaż
USD 4.021000 4.268800
GBP 4.948500 5.291400
EUR 4.388400 4.658300