Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowych. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: tutaj..

Logo ABS Bank Spółdzielczy

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż ABS Bank Spółdzielczy zaktualizował Regulaminy rachunków bankowych dla Klientów Indywidualnych oraz Klientów Instytucjonalnych. Aktualizacja regulacji wynika zarówno z konieczności uszczegółowienia/poprawy jej zapisów, jak również dostosowania ich do obowiązujących wymogów prawa.

Powyższe Regulaminy wchodzą w życie zgodnie z następującym harmonogramem:
- Regulamin rachunków bankowych dla Klientów Indywidualnych - Uchwała wchodzi w życie z dniem 18 maja 2020r., z zastrzeżeniem, że dla klientów, którzy podpisali umowę ramową o prowadzenie rachunków bankowych przed datą wejścia w życie, zmienione postanowienia obowiązują z dniem 18 lipca 2020r.
- Regulamin rachunków bankowych dla Klientów Instytucjonalnych - Uchwała wchodzi w życie z dniem 18 maja 2020r., z zastrzeżeniem, że dla klientów, którzy podpisali umowę ramową o prowadzenie rachunków bankowych przed datą wejścia w życie, zmienione postanowienia obowiązują z dniem 1 czerwca 2020r.

W przypadku pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu z właściwą placówką:

Załączniki:
1. Regulamin rachunków bankowych dla Klientów Indywidualnych - pobierz
2. Regulamin rachunków bankowych dla Klientów Instytucjonalnych - pobierz


Kursy walut (archiwum)

Waluta
Symbol
Kupno
Sprzedaż
USD 4.238300 4.497700
GBP 5.163500 5.519200
EUR 4.487700 4.761900