Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowych. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: tutaj..

Logo ABS Bank Spółdzielczy

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 czerwca 2023r. wchodzi w życie nowy Regulamin kredytu w rachunku oszczędnościowo - rozliczeniowym w ABS Banku Spółdzielczym, który zastąpi obecnie obowiązujący.

Zmiany zawarte w nowym regulaminie mają charakter porządkowy, uszczegóławiający i systematyzujący.

Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wypowiedzenia Umowy kredytu w ROR przed wejściem w życie w/w zmian. Jeśli w tym terminie Posiadacz rachunku nie złoży pisemnego oświadczenia o braku akceptacji zmian Regulaminu, zmianę uważa się za przyjętą. Złożenie oświadczenia Posiadacza kredytu o braku akceptacji jest równoznaczne z wypowiedzeniem Umowy kredytu w ROR dokonanym z dniem złożenia oświadczenia.

Dziękujemy za dotychczasowe zaufanie i zapraszamy do dalszej współpracy.

W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu z wybraną placówką:

Z poważaniem,
Zespół ABS Banku

Załącznik - Regulamin kredytu w ROR w ABS Banku Spółdzielczym - pobierz

Kursy walut (archiwum)

Waluta
Symbol
Kupno
Sprzedaż
USD 4.102000 4.354600
GBP 5.047500 5.397100
EUR 4.399600 4.670100