Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowych. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: tutaj..

Logo ABS Bank Spółdzielczy

Każdego dnia zmieniamy się dla Państwa dostarczając rozwiązań ułatwiających korzystanie z usług bankowych. Ostatnim tego przykładem jest aplikacja mobilna NASZ BANK, która zyskała wiele nowych funkcjonalności, w tym możliwość parametryzowania limitów.

Bardzo dziękujemy, że zarządzając swoimi finansami korzystają Państwo z nowoczesnych narzędzi ABS Banku.

Od 1 stycznia 2022r. zmienia się Taryfa opłat i prowizji ABS Banku Spółdzielczego dla Klientów Indywidualnych - pobierz.

Wprowadzone zmiany polegają na wymianie zapisu pkt 1 Tabeli 11 z dotychczasowego: Wyciąg z rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego, na nowe brzmienie: Wyciąg z rachunku bankowego. Równocześnie wprowadza się jednolite brzmienie zapisu dotyczącego stawki opłaty na wypłatę pomimo braku awizowania, w postaci zapisu:

W sytuacjach wyjątkowych ABS Bank może wyrazić zgodę na wypłatę pomimo braku awizowania, wówczas pobiera prowizję podwyższoną o 0,2% od kwoty wypłaty. W przypadku awizowania wypłaty i nieodebrania jej w uzgodnionym terminie pobiera się prowizję w wysokości prowizji podwyższonej o 0,2% od kwoty wypłaty.
- zmiana dotyczy pkt 3.2. w tabeli 3, pkt 3.2. w tabeli 4, pkt 3.2. w tabeli 5, pkt 3.2. w tabeli 6.

Jeżeli przed 1 stycznia 2022r. nie dokonają Państwo wypowiedzenia umowy lub nie zgłoszą sprzeciwu, uznaje się, że zmiany zostały przyjęte i obowiązują od tego dnia. Jednocześnie informujemy, że:

Odpowiedzi na pytania związane z wprowadzanymi zmianami uzyskają Państwo w placówkach ABS Banku:

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z wprowadzonymi zmianami. Wierzymy, że spotkają się one z Państwa uznaniem.

 

 

Z poważaniem,
Zespół ABS Banku Spółdzielczego

Kursy walut (archiwum)

Waluta
Symbol
Kupno
Sprzedaż
USD 4.238300 4.497700
GBP 5.163500 5.519200
EUR 4.487700 4.761900