Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowych. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: tutaj..

Logo ABS Bank Spółdzielczy

 Szanowni Państwo,


Informujemy, że w związku z nowelizacją Ustawy z dnia 01 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu zaistniała konieczność wprowadzenia zmian do Regulaminu rachunków bankowych Klientów Instytucjonalnych w w/w zakresie.


Powyższy Regulamin wchodzi w życie z dniem podjęcia, z zastrzeżeniem, że:

  1. dla klientów, którzy podpisali umowę ramową o prowadzenie rachunków bankowych przed datą wejścia w życie, zmienione postanowienia obowiązują z dniem 17 stycznia 2022r.
  2. dla klientów, którzy podpisali umowę ramową o prowadzenie rachunków bankowych przed datą wejścia w życie, a przed datą określoną w ust. 1 zaakceptowali zmienione postanowienia regulaminu, jego postanowienia obowiązują z dniem akceptacji.

W przypadku pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu z właściwą placówką:

1. Regulamin rachunków bankowych dla Klientów Instytucjonalnych - pobierz
2. Wykaz zmian zawartych w Regulaminie - pobierz

Kursy walut (archiwum)

Waluta
Symbol
Kupno
Sprzedaż
USD 4.238300 4.497700
GBP 5.163500 5.519200
EUR 4.487700 4.761900