Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowych. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: tutaj..

Logo ABS Bank Spółdzielczy

Każdego dnia zmieniamy się dla Państwa dostarczając rozwiązań ułatwiających korzystanie z usług bankowych. Ostatnim tego przykładem jest aplikacja mobilna NASZ BANK, która zyskała wiele nowych funkcjonalności, a także BLIK, który już 8 lipca br. możecie uruchomić w swojej aplikacji mobilnej.

Dlatego też zatwierdzono zmiany do Regulaminu rachunków bankowych dla Klientów Indywidualnych. Regulamin zacznie obowiązywać z dniem 8 lipca 2021r.  Dla wszystkich Klientów, którzy podpisali umowę ramową o prowadzenie rachunków bankowych przed datą wejścia w życie zmian, jego postanowienia zaczną obowiązywać z dniem 8 września 2021r. lub z dniem wyrażenia zgody na nowe brzmienie obowiązującego Regulamin rachunków bankowych dla Klientów Indywidualnych w ramach uruchomienia usługi BLIK w Aplikacji Mobilnej.

Regulamin rachunków bankowych dla Klientów Indywidualnych - pobierz

W związku z powyższymi zmianie ulega Taryfa opłąt i prowizji ABS Banku Spółdzielczego dla Klientów Indywidualnych - pobierz

Więcej szczegółów na temat Usługi BLIK znajdziesz tutaj.

Odpowiedzi na pytania związane z wprowadzanymi zmianami uzyskają Państwo w placówkach ABS Banku:

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z wprowadzonymi zmianami. Wierzymy, że spotkają się one z Państwa uznaniem.

Kursy walut (archiwum)

Waluta
Symbol
Kupno
Sprzedaż
USD 4.238300 4.497700
GBP 5.163500 5.519200
EUR 4.487700 4.761900