Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowych. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: tutaj..

Logo ABS Bank Spółdzielczy

WESTERN UNION

Jeśli zastanawiasz się dlaczego warto korzystać z przekazów krajowych i międzynarodowych WESTERN UNION mamy dla Ciebie prostą odpowiedź:

SZYBKOŚĆ to największa zaleta tych przelewów. Transfer środków od nadawcy do adresata może trwać zaledwie kilka minut.

Niezaprzeczalnym dowodem jest również WYGODA. Na chwilę obecną Western Union dysponuje ponad 334 000 punktów w 200 krajach, w tym ponad 4500 to jednostki znajdujące się na terytorium Polski. Z usługi można skorzystać w każdej placówce ABS Banku.

Ponad 125 letnia tradycja zobowiązuje do RZETELNOŚCI.

Przy tym wszystkim realizacja przelewu jest o wiele prostsza niż to się wydaje. Najważniejsze jest to, żeby wysłać pieniądze nie potrzebujesz żadnego konta bankowego, czeków ani kart kredytowych. Wszystko co należy zrobić to wypełnić formularz i wpłacić pieniądze. Przekazy pieniężne jeszcze nigdy nie były tak PROSTE w obsłudze!

Więcej na temat WESTERN UNION na stronie internetowej.

 

Kursy walut (archiwum)

Waluta
Symbol
Kupno
Sprzedaż
USD 4.244500 4.504400
GBP 5.283800 5.647800
EUR 4.484800 4.758900