Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowych. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: tutaj..

Logo ABS Bank Spółdzielczy

USŁUGA CASH BACK

Usługa Cash Back to usługa, dzięki której posiadacze polskich kart płatniczych mogą wygodnie podejmować niewielkie kwoty pieniędzy (Visa do 200 złotych, MasterCard do 300 złotych) z kasy sklepowej w supermarkecie, na stacji benzynowej czy w innym sklepie przy okazji płacenia kartą za codzienne zakupy. Takich placówek detalicznych rozsianych po całej Polsce jest już obecnie ponad 25 tys. 

Dzięki Cash Back:

Z usługi cash back można skorzystać niezależnie od wielkości samego zakupu opłacanego kartą – nie ma znaczenia, czy wyniesie on 20 zł czy 300 zł. Warto natomiast pamiętać o swoim dziennym limicie wypłat, ustalonym przez bank-wydawcę karty; wypłata w ramach cash back może być wliczona w ten limit, co warto zawczasu sprawdzić w banku, który wydał naszą kartę.

Co więcej, z usługi cash back można korzystać wielokrotnie w ciągu dnia – za każdym razem, gdy płacimy kartą płatniczą za zakupy w punktach oznaczonych logo cash back. Jedynym ograniczeniem jest wysokość limitu ustanowionego dla naszej karty, do którego doliczane są transakcje cash back – zależnie od regulaminu banku-wydawcy naszej karty.

Liczba punktów oferujących usługę cash back systematycznie wzrasta. We wszystkich punktach oferujących tę usługę przy wejściu lub przy kasie znajdują się naklejki – symbole cash back.
Korzystanie z usługi cash back jest proste; płacąc kartą Visa lub MasterCard za zakupy w kasie wystarczy poprosić kasjera o wypłacenie w ramach usługi cash back żądanej kwoty – do wysokości 200 złotych(Visa) lub do 300 złotych (MasterCard). Transakcję potwierdzamy składając podpis na wydruku lub wprowadzając kod PIN; na rachunku kwota wypłaty i zakupów będą wykazane oddzielnie – warto upewnić się, że te kwoty się zgadzają, a my otrzymaliśmy właściwą sumę. Przy potwierdzaniu transakcji kasjer może poprosić dodatkowo o parafkę przy kwocie wypłaty gotówki.

 

Kursy walut (archiwum)

Waluta
Symbol
Kupno
Sprzedaż
USD 3.852600 4.090900
GBP 4.783600 5.116300
EUR 4.330100 4.597600