Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowych. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: tutaj..

Logo ABS Bank Spółdzielczy

USŁUGA CASH BACK

Usługa Cash Back to usługa, dzięki której posiadacze polskich kart płatniczych mogą wygodnie podejmować niewielkie kwoty pieniędzy (Visa, MasterCard do 300 złotych) z kasy sklepowej w supermarkecie, na stacji benzynowej czy w innym sklepie przy okazji płacenia kartą za codzienne zakupy. Takich placówek detalicznych rozsianych po całej Polsce jest już obecnie ponad 25 tys. 

Dzięki Cash Back:

Z usługi cash back można skorzystać niezależnie od wielkości samego zakupu opłacanego kartą – nie ma znaczenia, czy wyniesie on 20 zł czy 300 zł. Warto natomiast pamiętać o swoim dziennym limicie wypłat, ustalonym przez bank-wydawcę karty; wypłata w ramach cash back może być wliczona w ten limit, co warto zawczasu sprawdzić w banku, który wydał naszą kartę.

Co więcej, z usługi cash back można korzystać wielokrotnie w ciągu dnia – za każdym razem, gdy płacimy kartą płatniczą za zakupy w punktach oznaczonych logo cash back. Jedynym ograniczeniem jest wysokość limitu ustanowionego dla naszej karty, do którego doliczane są transakcje cash back – zależnie od regulaminu banku-wydawcy naszej karty.

Liczba punktów oferujących usługę cash back systematycznie wzrasta. We wszystkich punktach oferujących tę usługę przy wejściu lub przy kasie znajdują się naklejki – symbole cash back.
Korzystanie z usługi cash back jest proste; płacąc kartą Visa lub MasterCard za zakupy w kasie wystarczy poprosić kasjera o wypłacenie w ramach usługi cash back żądanej kwoty – do wysokości 300 złotych (Visa i MasterCard). Transakcję potwierdzamy składając podpis na wydruku lub wprowadzając kod PIN; na rachunku kwota wypłaty i zakupów będą wykazane oddzielnie – warto upewnić się, że te kwoty się zgadzają, a my otrzymaliśmy właściwą sumę. Przy potwierdzaniu transakcji kasjer może poprosić dodatkowo o parafkę przy kwocie wypłaty gotówki.

 

Kursy walut (archiwum)

Waluta
Symbol
Kupno
Sprzedaż
USD 4.238300 4.497700
GBP 5.163500 5.519200
EUR 4.487700 4.761900