Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowych. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: tutaj..

Logo ABS Bank Spółdzielczy

W zakresie ubezpieczeń współpracujemy z Generali AGRO znanym na rynku usług finansowych towarzystwem ubezpieczeniowym. Wspólnie przygotowana oferta w zakresie produktów ubezpieczeniowych ma służyć wygodzie naszych Klientów, a przede wszystkim bezpieczeństwu.
Generali AGRO udostępnia nową wersję ubezpieczenia dla gospodarstw rolnych AGRO. Obejmuje ono obowiązkową ochronę o zakresie zgodnym z ustawą, która może zostać rozszerzona o takie rodzaje ryzyka jak zalanie, przepięcie, wandalizm czy kradzież z włamaniem. W nowej formule ubezpieczenia jest wiele zmian oczekiwanych przez rolników – od ochrony instalacji wykorzystujących odnawialne źródła energii, po zabezpieczenie wyłudzenia gotówki metodą „na wnuczka”. Zmiany zostały wprowadzone przez Concordię po wiosennych konsultacjach z regionalnymi doradcami.
Ubezpieczyć gospodarstwo od wszystkich ryzyk

Nowe ubezpieczenie AGRO to kompleksowa ochrona gospodarstwa oparta na wieloletnim doświadczeniu Generali. Obejmuje obowiązkowe ubezpieczenie OC rolnika oraz budynków wchodzących w skład danego gospodarstwa. Ubezpieczenie AGRO jest dostępne w trzech wariantach:

Zawartość cenniejsza niż mury
Warto przypomnieć, że ubezpieczenie obowiązkowe zabezpiecza w przypadku podstawowych zdarzeń, m.in. od ognia, powodzi czy huraganu, którego siła jest nie mniejsza niż 24 m/s. Obowiązkowe ubezpieczenie obejmuje dość wąski zakres ochrony, dotyczący przede wszystkim murów, instalacji i urządzeń technicznych. W zakresie opisanym w ustawie brakuje jednak takich sytuacji jak zalanie, przepięcie, wandalizm, kradzież, uderzenie pojazdu i wiele innych. Konstrukcja nowej polisy AGRO pozwala na rozszerzenie ochrony wymaganej przez przepisy o wymienione ryzyka dobrowolne.

Dla odnawialnych źródeł energii
Ubezpieczenie AGRO w Generali AGRO wyróżnia także podejście do instalacji wykorzystujących odnawialne źródła energii, z fotowoltaiką na czele. Dla tego rodzaju mienia przewidziano specjalny zakres, który jest dostosowany do ich specyfiki. Tego typu instalacje można ubezpieczyć od utraty i uszkodzeń, a także od straty związanej z brakiem produkcji energii, np. w wyniku szkód wyrządzonych przez grad.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami ds. Ubezpieczeń i wyceny ubezpieczeń wg indywidualnych preferencji:

 

Kursy walut (archiwum)

Waluta
Symbol
Kupno
Sprzedaż
USD 4.238300 4.497700
GBP 5.163500 5.519200
EUR 4.487700 4.761900