Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowych. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: tutaj..

Logo ABS Bank Spółdzielczy


System bankowości internetowej – od 4 czerwca 2018r.

Do autoryzacji dyspozycji za pomocą systemu bankowości internetowej wymagane jest hasło SMS lub eTOKEN USB Athena w zależności od wybranego rodzaju bankowości elektronicznej.

Opcja 1 - metoda podpisu przelewów "kod SMS":

Nie są wymagane czynności instalacji oprogramowania, wystarczy przeglądarka internetowa i telefon komórkowy.
 
Opcja 2 - metoda podpisu przelewów "eToken USB Athena":
Autoryzacja transakcji (podpisywanie przelewów) w systemie odbywa się w ramach aplikacji nPodpis z sprzętowym eTokenem USB Athena oraz za pomocą PIN-u własnego Użytkownika. Oprogramowanie wraz z instrukcją dostępne jest do pobrania poniżej. Podgląd rachunku bez podpisywania przelewów nie wymaga instalacji oprogramowania na komputerze.

Jeśli otrzymali już Państwo nowe środki dostępu tj. hasło startowe oraz urządzenie eToken USB Athena) można przystąpić do instalacji wymaganego oprogramowania. Prosimy o dokładne zapoznanie się z instrukcją przed rozpoczęciem instalacji.
 
nPodpis - Instrukcja instalacji i użytkowania - pobierz
 
IDProtect - pobierz
 
nPodpis - pobierz
 
Do poprawnego działania aplikacji nPodpis wymagany jest aktualnie wspierany i regularnie aktualizowany system operacyjny Windows.

 

Kursy walut (archiwum)

Waluta
Symbol
Kupno
Sprzedaż
USD 3.852600 4.090900
GBP 4.783600 5.116300
EUR 4.330100 4.597600