Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowych. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: tutaj..

Logo ABS Bank Spółdzielczy

 


Nagradzanie za kupowanie – oszczędzanie jeszcze nigdy nie było tak łatwe
z Programem Planet PLUS w ABS Banku Spółdzielczym


Planet Plus -  to nowoczesna platforma zakupowa, za pomocą której można dokonywać zakupów bez wychodzenia z domu i korzystać z dodatkowych zniżek i promocji. Za każdą transakcję dokonaną za pośrednictwem tego portalu, Planet Plus gwarantuje zwrot gotówki na konto w ABS Banku Spółdzielczym. Ponadto, zwrot pieniędzy (Cashback) łączy się z promocjami i wyprzedażami, dzięki temu można zyskać jeszcze więcej na dalsze zakupy.

Zacznij już dzisiaj!

1. Zarejestruj się za darmo na portalu Planet Plus → TUTAJ.
2. Wyszukaj sklep za pomocą kategorii lub korzystając z wyszukiwarki
3. Rób zakupy

Wybierz sklep który Cię interesuje i kliknij na przycisk „Przejdź do sklepu”-zostaniesz automatycznie przekierowany do wybranego sklepu. Teraz możesz robić zakupy uprawniające Cię do otrzymania zwrotu części pieniędzy.
Nie zapomnij sprawdzić, czy wybrany sklep oferuje dodatkowe promocje, wyprzedaże, rabaty lub zniżki, dzięki którym możesz zaoszczędzić jeszcze więcej!
4. Zyskuj
Po zakupach otrzymasz zwrot części wydanych pieniędzy – to właśnie jest Cashback czyli forma rabatu, otrzymywanego po transakcji. Cashback o statusie "Oczekujący", pojawi się na Twoim koncie Cashback w czasie maksymalnie 24 godz. po zakończeniu transakcji. Możesz na bieżąco obserwować swoje transakcje widoczne w zakładce „Moje konto Cashback”. Znajdziesz tam listę wszystkich zrealizowanych transakcji wraz z sumą Twoich oszczędności Cashback.
5. Wypłacaj
Wypłacaj Cashback o statusie „Zatwierdzony” na swoje konto bankowe. Wypłata Cashback jest możliwa, gdy uzbierasz przynajmniej 20 zł i jest bezpłatna! Kliknij przycisk „Wypłać Cashback” (w zakładce „Moje konto Cashback”) i wprowadź dane rachunku bankowego, na które chcesz otrzymać środki, a następnie kliknij przycisk „Potwierdź wypłatę”, aby zatwierdzić przelew.

 

Kursy walut (archiwum)

Waluta
Symbol
Kupno
Sprzedaż
USD 4.244500 4.504400
GBP 5.283800 5.647800
EUR 4.484800 4.758900