Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowych. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: tutaj..

Sobota 25.01.2020       godz: 01:09:03       imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany        Licznik wyświetleń: 40267

 

 

 

Nagradzanie za kupowanie – oszczędzanie jeszcze nigdy nie było tak łatwe z Programem Planet plus w ABS Banku Spółdzielczym

Planet Plus – Co to takiego ???


Planet Plus
-  to nowoczesna platforma zakupowa, za pomocą której można dokonywać zakupów w ponad 500 sklepach internetowych, bez wychodzenia z domu i korzystać z dodatkowych zniżek i promocji. Za każdą transakcję dokonaną za pośrednictwem tego portalu, Planet Plus gwarantuje zwrot gotówki na konto w ABS Banku Spółdzielczym*. Ponadto, zwrot pieniędzy (Cashback) łączy się z promocjami i wyprzedażami, dzięki temu można zyskać jeszcze więcej na dalsze zakupy.


Planet Plus Jak z tego korzystać ???


Wystarczy:

Zakupy jeszcze nigdy nie były tak proste i przyjemne.


Gotów do rejestracji ???


*Jednocześnie ABS Bank Spółdzielczy oświadcza, iż nie ponosi odpowiedzialności za realizację zobowiązań Planet Plus i IT Card z tytułu zapłaty gotówki na konto Klienta i realizowanej przez Planet Plus promocji.


 


Kursy walut (archiwum)

Waluta
Symbol
Kupno
Sprzedaż
USD 3.734400 3.969000
GBP 4.875000 5.218700
EUR 4.121100 4.379600