Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowych. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: tutaj..

Wtorek 31.03.2020       godz: 15:43:55       imieniny: Balbiny, Kamila, Kornelii       Licznik wyświetleń: 60155

Lokaty z mozliwością DOPŁATY

Rachunki terminowych lokat oszczędnościowych z możliwością DOPŁATY

O tym, że warto oszczędzać nikogo nie musimy przekonywać. Tylko jak to zrobić, gdy wszystko dookoła motywuje nas do czegoś innego.
Mamy dla Ciebie odpowiedź!
Zacznij oszczędzać małymi krokami - nawyk oszczędzania najlepiej wprowadzać do swojego życia powoli, tak aby nie odczuwać tych zmian zbyt drastycznie.
 

Zacznij oszczędzać na rachunku terminowej lokaty oszczędnościowej z możliwością DOPŁATY - SKARBONKA:
- oprocentowanie zmienne
- minimalna kwota lokaty - 50,00 zł
- minimalna kwota dopłaty do lokaty - 50,00 zł

Rachunki terminowych lokat oszczędnościowych z możliwością DOPŁATY

DLA KOGO?
Rachunki terminowych lokat oszczednościowych otwierane są dla osób fizycznych o pełnej zdolności do czynności prawnych: rezydentów, jak nierezydentów.

PO CO?
Rachunki terminowych lokat oszczednościowych służą ich Posiadaczom do gromadzenia i przechowywania środków pieniężnych.

OKRES UMOWNY
Rachunki terminowych lokat oszczędnościowych otwierane są na czas określony z możliwością rozwiązania w dowolnym momencie i wycofania środków lub przedłużenia w przypadku chęci dalszego przechowywania środków w Banku.

WALUTA - PLN

OPROCENTOWANIE
Oprocentowanie uzależnione jest od wysokości zadeklarowanych systematycznych dopłat i okresu lokaty, na który deponowane są oszczędności.

KORZYŚCI
Zysk - ulokowanie środków pieniężnych na rachunku terminowej lokaty oszczędnościowej pozwala w sposób prosty i wygodny zdeponować pieniądze, które przyniosą większy zysk, niż w przypadku pozostawania ich na rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym czy rachunku oszczędnościowym płatnym na żądanie.
Bezpieczeństwo przechowywanych środków pieniężnych - gwarancja zwrotu zainwestowanych środków pieniężnych wraz z należnymi odsetkami.
Atrakcyjne okresy lokowania środków pieniężnych - możliwość wyboru spośród wielu proponowanych okresów umownych.
• Możliwość wykorzystania rachunku terminowej lokaty oszczędnościowej jako zabezpieczenie wierzytelności Banku.
Dostępność - stosunkowo niewielka minimalna kwota pierwszej wpłaty i dopłat do rachunku lokat, dzięki czemu produkt jest dostępny szerokiemu gronu klientów.
Minimum formalności - wystarczy złożenie podpisu na potwierdzeniu otwarcia lokaty.
Możliwość wydania dodatkowych dyspozycji do lokaty (dyspozycja na wypadek śmierci, pełnomocnictwo).
Brak opłaty za otwarcie i prowadzenie rachunku.

Depozyty gromadzone w ABS Banku Spółdzielczym są objęte polskim systemem gwarantowania przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny (BFG), instytucję chroniącą środki pieniężne zgromadzone w Bankach, powołaną ustawą z dnia 14 grudnia 1944r. o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym.


Kursy walut (archiwum)

Waluta
Symbol
Kupno
Sprzedaż
USD 4.033800 4.281900
GBP 4.961600 5.304900
EUR 4.413800 4.684900