Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowych. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: tutaj..

Logo ABS Bank Spółdzielczy

Komunikat z 31.08.2022r.

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 30 września 2022 r. nastąpi prawne i organizacyjne połączenie ABS Banku Spółdzielczego z Bankiem Spółdzielczym w Wilamowicach. Banki te podjęły wspólną partnerską decyzję, by połączyć siły, tworząc jednolity, prężny podmiot finansowy, działający pod marką ABS Bank Spółdzielczy.

Konsolidując banki organizacyjnie, połączymy różne kompetencje i doświadczenia, wykorzystamy to, co najlepsze, aby nadal zapewniać Państwu szeroką i nowoczesną ofertę produktową. Wierzymy, iż proces łączeniowy pozytywnie wpłynie na zwiększenie pozycji naszego wspólnego Banku, umożliwi wsparcie lokalnych firm, pozwoli być blisko tych, którzy szukają bezpiecznego, stabilnego, a przede wszystkim zaufanego partnera w przedsięwzięciach finansowych.

ABS Bank Spółdzielczy tworzą ludzie – nasi Klienci, udziałowcy, pracownicy i przyjaciele. Wierzymy, że dobre i szczere relacje, otwartość na zmiany i nowoczesne rozwiązania, pozwolą nam z odwagą i spokojem patrzeć w przyszłość.

Warto wiedzieć, że na każdym etapie działania bierzemy pod uwagę opinie Klientów, sugestie udziałowców i różnorodne pomysły pracowników Banku. Chętnie poznamy również Twoje zdanie!

 

Dziękujemy za dotychczasowe zaufanie i zapraszamy do dalszej współpracy.

Ze swojej strony pragniemy złożyć przyrzeczenie, że dołożymy wszelkich starań, by działania konsolidacyjne postępowały systematycznie, w sposób płynny i jak najmniej odczuwalny dla Klientów naszych Banków. Szczegółowe informacje na temat połączenia można uzyskać w Centrali ABS Banku Spółdzielczego pod numerem tel. (33) 870 41 40 oraz na stronie internetowej www.absbank.pl.

W imieniu
ABS Banku Spółdzielczego i Banku Spółdzielczego w Wilamowicach

Zarząd ABS Banku Spółdzielczego

 


Kursy walut (archiwum)

Waluta
Symbol
Kupno
Sprzedaż
USD 4.238300 4.497700
GBP 5.163500 5.519200
EUR 4.487700 4.761900