Sobota 19.08.2017       godz: 05:23:27       imieniny: Emilii, Julinana, Konstancji        Licznik wyświetleń: 17377

KARIERA

ABS Bank jako instytucja zaufania publicznego dokłada wszelkich starań, aby zatrudniać profesjonalnych Pracowników, którym staramy się zapewniać jak najlepsze warunki pracy i rozwoju. Zarząd ABS Banku ma świadomość, że to jedna z wielu przesłanek wysokiej jakości świadczonych usług.

W codziennej pracy ABS Banku przestrzegane są "Kanon Dobrych Praktyk Rynku Finansowego", stanowiący kodeks etyczny bankowego środowiska zawodowego. Zasady te określają normy postępowania związane z działalnością banków w stosunkach z Klientami, a także zasady wzajemnych stosunków między bankami oraz postępowanie banku jako pracodawcy wobec Pracowników.

 ABS Bank Spółdzielczy jest instytucja nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się, za którą stoją doświadczenie i znajomość rynku na którym działa.
Bank tworzy dobre relacje z Klientami przyczyniając się do ich rozwoju. Ciekawą i atrakcyjną ofertę łączy z miłą i profesjonalną obsługą. ABS Bank jest dobrym i pewnym partnerem finansowym dla klienta indywidualnego i firm.

ABS Bank Spółdzielczy poszukuje kandydatów do pracy w Zespole Informatyki i Telekomunikacji na stanowisku:

Informatyk
Miejsce pracy: Centrala Andrychów

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna między innymi za:
• obsługę i administrowanie systemami informatycznymi Banku,
• instalację, wdrażanie nowego oprogramowania i szkolenie pracowników w tym zakresie,
• zarządzanie i utrzymywanie sieci Banku,
• monitorowanie łączności z Oddziałami, Klientami, bankowość elektroniczna, bankomatami,
• przeprowadzenie testów ciągłości działania,
• konfiguracja i obsługa urządzeń IT oraz współpraca z firmami zewnętrznymi,
• współpraca z dostawcami systemów informatycznych i utrzymywanie stałego kontaktu z serwisem, autorami oprogramowania i ich przedstawicielami,
• zapewnienie wsparcia informatycznego dla nowych produktów bankowych,
• odpowiedzialność za bezpieczeństwo, archiwizację baz danych,
• opracowywanie i weryfikacja planów awaryjnych zachowania ciągłości działania.

Oczekiwania:
• wykształcenie wyższe, kierunkowe,
• mile widziane doświadczenie na równorzędnym stanowisku,
• szeroko rozumiana wiedza z zakresu informatyki na temat metod tworzenia, przetwarzania i przekazu informacji oraz budowy i zasad działania urządzeń komputerowych,
• umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów użytkowników,
• umiejętność analitycznego myślenia, zdolność szybkiego uczenia się,
• chęć poznawania i wdrażania nowych technologii IT,
• wysoka wewnętrzna motywacja i samodyscyplina,
• umiejętność pracy w zespole oraz działania pod presją czasu.

Oferujemy:

• interesującą pracę,
• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,
• szansę rozwoju zawodowego wspieraną przez stabilną organizację o ugruntowanej pozycji na rynku.

Aplikacje (CV ze zdjęciem i listem motywacyjnym) prosimy przesyłać na adres e mail: absbank@absbank.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 923 ze zm.)”

Kursy walut (archiwum)

Waluta
Symbol
Kupno
Sprzedaż
USD 3.532400 3.753900
GBP 4.538700 4.858100
EUR 4.148500 4.408200