Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowych. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: tutaj.

Niedziela 25.03.2018       godz: 03:19:05       imieniny: Bolka, Cezaryny, Marioli        Licznik wyświetleń: 28435

W trosce o bezpieczeństwo bankowości internetowej naszych Klientów pragniemy przypomnieć Państwu zasady niezbędne przy korzystaniu z systemu bankowości internetowej. Dlatego też zapraszamy do wnikliwego zapoznania się z informacjami zawartymi na naszej stronie internetowej – link.


Zachęcamy również do skorzystania z funkcjonalności podnoszącej bezpieczeństwo Państwa systemu – WERYFIKACJA IP UŻYTKOWNIKA – usługa ta polega na zdefiniowaniu do systemu bankowości internetowej adresów IP komputerów klienta z których mają występować logowania do systemu i tym samym zablokowanie ruchu z innych niż dozwolone komputerów np. zagranicznych IP. Włączenie usługi następuje po zgłoszeniu przez Klienta do Banku wymaganych adresów IP, w gestii Klienta pozostaje restrykcyjność zastosowanego filtru adresów.


Przypominamy, że podczas logowania, ani bezpośrednio po zalogowaniu do bankowości internetowej, Bank nigdy nie prosi o podanie numeru PIN.

PIN służy wyłącznie do autoryzacji zleceń.

W celu zalogowania się do systemu kliknij w odpowiedni link:

 


 

WAŻNE!

Informujemy, że do prawidłowego działania bankowości internetowej dla Klientów Instytucjonalnych, w oparciu o autoryzację kartą mikroprocesorową, wymagana jest przeglądarka Internet Explorer w wersji 11. W najnowszej wersji przeglądarki internetowej Firefox została wycofana obsługa wtyczki Javy wymaganej do składania podpisu.

WAŻNE!

Uprzejmie informujemy, że korzystanie z bankowości elektronicznej w przeglądarce Internet Explorer (IE) 8 dla Windows XP nie jest już możliwe w związku z zakończeniem wsparcia tego systemu przez producenta. Przy tej okazji przypominamy, że system operacyjny powinien być legalny jak również na bieżąco aktualizowany.

Bezpieczeństwo systemu Bankowości Internetowej - dowiedz się więcej


Kursy walut (archiwum)

Waluta
Symbol
Kupno
Sprzedaż
USD 3.327300 3.536700
GBP 4.672600 5.002500
EUR 4.103500 4.361200