Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowych. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: tutaj..

Sobota 20.07.2019       godz: 19:38:16       imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny        Licznik wyświetleń: 65407

FUNDUSZE INWESTYCYJNE

Pomnażanie oszczędności nie musi wiązać się z lokowaniem pieniędzy na lokacie bankowej bądź rachunku. Dla osób, które oczekują większych zysków i są w stanie podjąć większe ryzyko - alternatywną propozycją jest zakup jednostek funduszy inwestycyjnych.

Nasz Bank umożliwia Państwu zakup jednostek UNION INVESTMENT TFI S.A.   


UNION INVESTMENT TFI S.A. jest największym i najbardziej doświadczonym niezależnym towarzystwem funduszy inwestycyjnych w Polsce. Od 1995 aktywnie oferuje nowoczesne rozwiązania inwestycyjne inwestorom indywidualnym i instytucjonalnym. Oferuje pełną paletę najwyższej jakości otwartych funduszy inwestycyjnych, klasyczne i indywidualne portfele asset management, systematyczne plany inwestycyjne, indywidualne konta emerytalne (IKE), a także dedykowane rozwiązania tworzone na potrzeby przedsiębiorstw i zamożnych klientów indywidualnych.

 

Kompetencje na rynku polskim wspiera międzynarodowym doświadczeniem akcjonariusza - Union Asset Management Holding AG z siedzibą we Frankfurcie nad Menem.

Wiecej na temat oferty dla klientów indywidualnych na stronie UNION INVESTMENT TFI S.A.


Kursy walut (archiwum)

Waluta
Symbol
Kupno
Sprzedaż
USD 3.670400 3.901000
GBP 4.581600 4.904600
EUR 4.122100 4.380600