Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowych. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: tutaj..

Logo ABS Bank Spółdzielczy

Karta firmowa Diners Club Partner

Diners Club to wyjątkowa karta. Odroczony termin płatności do 59 dni oraz wyjątkowy pakiet usług dodatkowych sprawiają, że praca w Twojej firmie przebiegnie sprawnie, a pracownicy poczują się wyjątkowo potraktowani. Ubezpieczenie, wysoki komfort podróży, bezpieczny dostęp do wypożyczalni samochodów na całym świecie - to tylko część zalet związanych z posiadaniem karty firmowej Diners Club.

Dlaczego warto mieć kartę Diners Club w portfelu

Karta, poza funkcją płatniczą, posiada wiele korzyści, które mogą mieć wpływ na komfort, bezpieczeństwo i oszczędności podczas podróży. Posiadaczom karty Diners Club zapewniamy wygodne i bezpieczne płatności, bogaty pakiet usług dodanych i obsługę na najwyższym poziomie.

W pakiecie kart Diners Club znajdują się m.in.:

Zapraszamy do wypełnienia wniosku.


Szczegółowe informacje na www.dinersclub.pl

Kursy walut (archiwum)

Waluta
Symbol
Kupno
Sprzedaż
USD 3.853700 4.089800
GBP 5.281700 5.645700
EUR 4.473800 4.747400