Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowych. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: tutaj..

Logo ABS Bank Spółdzielczy

ABS Bank Spółdzielczy jest nowoczesną instytucją finansową, świadomą swoich możliwości i potencjału, która od strony rozwiązań organizacyjnych, wyszkolenia kadry, stosowanych standardów i wdrażanych technologii już dawno temu zostawiła za sobą poprzedni system, wyprzedzając pod wieloma względami konkurencję.

Posiada długą i piękną tradycję. Od początku istnienia utrzymuje dobre relacje z Klientami, przyczyniając się tym samym do ich rozwoju. Stoją za nią doświadczenie i zrozumienie dla potrzeb lokalnej społeczności. Ciekawą, atrakcyjną i nowoczesną ofertę łączy z miłą i profesjonalną obsługą.

To co wyróżnia ABS BANK SPÓŁDZIELCZY na tle innych instytucji finansowych (w tym banków komercyjnych, instytucji pożyczkowych i SKOKów) to przede wszystkim:

Nadrzędnym celem strategii jest satysfakcja Klienta rozumiana jako budowanie trwałych relacji i pozytywnych doświadczeń w kontakcie z ABS Bankiem. Mają temu służyć maksymalnine prosta i transparentna oferta, wysokiej klasy doradztwo, elastyczne rozwiązania cenowe, intuicyjne i szybkie procesy sprzedażowe.
 

Kursy walut (archiwum)

Waluta
Symbol
Kupno
Sprzedaż
USD 4.102000 4.354600
GBP 5.047500 5.397100
EUR 4.399600 4.670100