Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowych. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: tutaj..

Wtorek 31.03.2020       godz: 14:23:25       imieniny: Balbiny, Kamila, Kornelii       Licznik wyświetleń: 59732

ABS Bank Spółdzielczy jest nowoczesną instytucją finansową, świadomą swoich możliwości i potencjału, która od strony rozwiązań organizacyjnych, wyszkolenia kadry, stosowanych standardów i wdrażanych technologii już dawno temu zostawiła za sobą poprzedni system, wyprzedzając pod wieloma względami konkurencję.

Posiada długą i piękną tradycję. Od początku istnienia utrzymuje dobre relacje z Klientami, przyczyniając się tym samym do ich rozwoju. Stoją za nią doświadczenie i zrozumienie dla potrzeb lokalnej społeczności. Ciekawą, atrakcyjną i nowoczesną ofertę łączy z miłą i profesjonalną obsługą.

To co wyróżnia ABS BANK SPÓŁDZIELCZY na tle innych instytucji finansowych (w tym banków komercyjnych, instytucji pożyczkowych i SKOKów) to przede wszystkim:

Nadrzędnym celem strategii jest satysfakcja Klienta rozumiana jako budowanie trwałych relacji i pozytywnych doświadczeń w kontakcie z ABS Bankiem. Mają temu służyć maksymalnine prosta i transparentna oferta, wysokiej klasy doradztwo, elastyczne rozwiązania cenowe, intuicyjne i szybkie procesy sprzedażowe.
 


Kursy walut (archiwum)

Waluta
Symbol
Kupno
Sprzedaż
USD 4.033800 4.281900
GBP 4.961600 5.304900
EUR 4.413800 4.684900