Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowych. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: tutaj.

Niedziela 16.12.2018       godz: 11:55:57       imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy        Licznik wyświetleń: 35423
2017-11-28

Wygodne Konto dla Klientów ZUS

Wygodne Konto dla Klientów ZUS tylko za 1 zł - od dzisiaj w ABS Banku Spółdzielczym. Korzystna oferta powstała na bazie porozumienia, podpisanego 5 października br. w Warszawie, pomiędzy Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, SGB-Bankiem, Bankiem Polskiej Spółdzielczości i Krajowym Związkiem Banków Spółdzielczych.

Wygodne Konto dla Klientów ZUS w ramach opłaty 1 zł zapewnia szereg korzyści, takich jak: bezpłatne otwarcie rachunku, brak opłat za wydanie, wznowienie i obsługę karty do konta, bezpłatna wypłata gotówki w bankomatach Grupy BPS i SGB (około 3,8 tys. bankomatów w kraju), dostęp do bankowości elektronicznej bez dodatkowych kosztów, a także ofertę dodatkowego pakietu Assistance, które obejmuje: pomoc w domu, pomoc medyczną na terenie RP, podczas podróży zagranicznej oraz podróży samochodem, a dodatkowo ubezpieczenie bagażu podróżnego.

Projekt będzie realizowany na terenie całego kraju przez SGB-Bank, Bank BPS i zrzeszonez nimi Banki Spółdzielcze, w tym ABS Bank. Przygotowana oferta kierowana jest do osób pobierających świadczenia emerytalno–rentowe z ZUS, które do tej pory nie posiadały rachunku w Banku Spółdzielczym.

– Wspólna inicjatywa Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Banków Spółdzielczych skierowana do emerytów i rencistów nie posiadających jeszcze konta bankowego, to dobry przykład działań zmierzających do zmniejszenia obszaru wykluczenia finansowego, zwłaszcza na terenach odległych od dużych ośrodków miejskich. Wszędzie tam są Banki Spółdzielcze, gotowe życzliwie doradzić i pomóc w zarządzaniu posiadanymi środkami finansowymi. Jest to przejaw społecznej misji jaką od lat realizują Banki Spółdzielcze w środowisku swojego działania. Chodzi nam nie tylko o rozwój gospodarczy, ale także awans cywilizacyjny mieszkańców najmniejszych wsi, miasteczek i gmin. Nadal spora część z nich, z różnych powodów, nie korzysta z usług bankowych. Będziemy do nich docierali, pomagali zapoznać się z nimi i oswoić. Wspólnie z ZUS zaoferujemy bezpieczną i przyjazną usługę, zwiększającą im komfort codziennego życia – powiedział podczas podpisywania porozumienia Zdzisław Kupczyk, Prezes Zarządu Banku Polskiej Spółdzielczości S.A.

 

 

 powrót do aktualności »Kursy walut (archiwum)

Waluta
Symbol
Kupno
Sprzedaż
USD 3.687400 3.918300
GBP 4.612700 4.937000
EUR 4.161200 4.421400