Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowych. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: tutaj..

Logo ABS Bank Spółdzielczy
2023-03-08

UWAGA! Voice Phishing

ABS Bank informuje, iż w ostatnim czasie na terenie całej Polski zanotowano próby wyłudzenia danych poprzez oszustów podszywających się pod pracowników różnych Banków, w tym również infolinii Banku BPS S.A. Możliwe jest to dzięki technice zwanej spoofingowi. Oszuści wykorzystują słabe strony sieci GSM, które pozwalają im podszywać się pod dowolny numer telefonu - w tym Infolinię Banku. Nie jest to związane z jakimkolwiek przełamaniem systemów bezpieczeństwa po stronie Banku.

Cyberprzestępcy pod pozorem troski o bezpieczeństwo Twoich środków i operacji finansowych mogą kontaktować się z Tobą telefonicznie i nakłaniać Cię do:

Nigdy nie podawaj powyższych danych, nie instaluj dodatkowych aplikacji i nie potwierdzaj żadnych operacji, które nie były zlecone przez Ciebie.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, zakończ połączenie i niezwłocznie poinformuj Bank dzwoniąc pod numer telefonu:

Zasady bezpieczeństwa dla klienta:

Prosimy o zachowanie czujności - więcej na temat bezpiecznego bankowania z ABS Bankiem na stronie www.absbank.pl


 DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ 


 

 

 powrót do aktualności »


Kursy walut (archiwum)

Waluta
Symbol
Kupno
Sprzedaż
USD 4.191100 4.446600
GBP 5.144800 5.498000
EUR 4.545300 4.821900