Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowych. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: tutaj..

Piątek 05.06.2020       godz: 09:50:17       imieniny: Bonifacego, Kiry, Waltera        Licznik wyświetleń: 109193
2020-05-07

Tarcza Finansowa PFR dla Firm i Pracowników - bezpłatne szkolenie online

Jesteś przedsiębiorcą? Twoja firma ucierpiała wskutek pandemii koronawirusa? Nie wiesz, gdzie szukać pomocy? Zastanawiasz się, w jaki sposób skorzystać z Tarczy Finansowej? Weź udział w bezpłatnym szkoleniu online i dowiedz się, jakie są możliwości wsparcia dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw.

Zarejestruj się na bezpłatne szkolenie – REJESTRACJA

PFR Portal PPK zaprasza na bezpłatne szkolenia online na temat Tarczy Finansowej ? nowego programu pomocowego skierowanego do przedsiębiorstw, które ucierpiały wskutek pandemii koronawirusa.

Szkolenia mają charakter otwarty i trwają ok. 2 godzin. Do udziału w szkoleniach szczególnie zapraszamy przedsiębiorców z sektora MŚP.

W trakcie bezpłatnych szkoleń online:

Poznaj warunki finansowania i skorzystaj z Tarczy Finansowej PFR dla Firm i Pracowników. Szkolenia online prowadzone są codziennie przez Ekspertów PFR Portal PPK. W trakcie szkolenia jest możliwość zadawania pytań za pomocą czatu.

Więcej informacji na stronie: https://pfrportal.pl/tarcza-finansowa/powrót do aktualności »Kursy walut (archiwum)

Waluta
Symbol
Kupno
Sprzedaż
USD 3.791200 4.026200
GBP 4.762700 5.094600
EUR 4.300700 4.566900