Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowych. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: tutaj..

Logo ABS Bank Spółdzielczy
2021-01-04

TARCZA FINANSOWA PFR - WAŻNY KOMUNIKAT

Uprzejmie informujemy, że Polski Fundusz Rozwoju wydłużył termin przedstawienia przez Przedsiębiorców, którzy zawarli Umowę Subwencji Finansowej w ramach Tarczy Finansowej PFR dokumentów potwierdzających, że osoba, która zawarła Umowę była uprawniona do reprezentowania Przedsiębiorcy z 31 grudnia 2020 r. na dzień 31 stycznia 2021 r. - więcej

Ponadto pragniemy poinformować o tym, że PFR uruchomiło Tarczę Finansowa 2.0 PFR dla Firm, a co za tym idzie bezpłatne szkolenia online. Zatem jeśli jesteś przedsiębiorcą, a Twoja firma ucierpiała z powodu sytuacji epidemiologicznej związanej z COVID-19, koniecznie weź udział w bezpłatnym szkoleniu online i dowiedz się, jakie są możliwości wsparcia dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw.

„Tarcza Finansowa 2.0” jest programem wsparcia o wartości 35 mld zł skierowanym do mikrofirm oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Głównym celem programu jest pomoc finansowa dla firm z 38 branż, które musiały ograniczyć lub zawiesić działalność w związku z sytuacją epidemiologiczną związaną z COVID-19. Pomoc udzielona będzie na preferencyjnych warunkach, dla zapewnienia płynności i stabilności finansowej w okresie poważnych zakłóceń w gospodarce w związku ze skutkami pandemii.
„Tarcza Finansowa 2.0” – bezpłatne szkolenia online

Jeśli jesteś mikroprzedsiębiorcą albo prowadzisz małą lub średnią firmę i ucierpiałeś w związku z pandemią to bezpłatne szkolenia na temat „Tarczy Finansowej 2.0” są właśnie dla Ciebie. Podczas szkolenia Eksperci PFR Portal PPK przedstawią Ci prostym językiem założenia „Tarczy Finansowej 2.0” oraz w przejrzysty sposób wyjaśnią, jak możesz uzyskać wsparcie finansowe i gdzie możesz aplikować do programu.

W trakcie bezpłatnych szkoleń online:

Skorzystaj z bezpłatnych szkoleń online oferowanych przez PFR Portal PPK, a dowiesz się, jakie są warunkach finansowania programu i jak aplikować o środki finansowe, które oferuje Tarcza Finansowa 2.0.

Szkolenia online odbędą się zgodnie z następującym harmonogramem:

W trakcie szkolenia będzie możliwość zadawania pytań za pomocą czatu.

Zarejestruj się na szkolenie

Więcej informacji na temat Tarczy Finansowej znajduje się pod linkiem https://pfrsa.pl/tarcza-finansowa-pfr/tarcza-finansowa-pfr-20.html#mmsp


 powrót do aktualności »


Kursy walut (archiwum)

Waluta
Symbol
Kupno
Sprzedaż
USD 4.162300 4.416200
GBP 5.093100 5.442800
EUR 4.542600 4.819100