Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowych. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: tutaj..

Logo ABS Bank Spółdzielczy
2022-09-02

PŁAĆ Visa Mobile w internecie i zgarnij 40 zł

Visa Mobile – „Poznaj nowy sposób płatności w internecie i zgarnij 40 zł”

Visa Mobile to nowa, bardzo prosta i bezpieczna metoda płatności za zakupy w Internecie, która jest dostępna dla naszych klientów, posiadających aktywną kartę Visa.
Dzięki Visa Mobile, podczas zakupów internetowych, nie ma potrzeby wpisywania danych karty takich jak jej numer, data ważności, kod CVV czy też imię i nazwisko posiadacza. Płacąc Visa Mobile wystarczy numer Twojego telefonu komórkowego.
Nad bezpieczeństwem całej transakcji czuwa Visa oraz Twój Bank.


Co trzeba zrobić, aby zapłacić Visa Mobile za zakupy?
Krok 1
Pobierz aplikację Visa Mobile ze sklepu Google Play lub App Store na swój telefon.
Krok 2
Dodaj aktywną kartę płatniczą Visa, wydaną przez ABS Bank Spółdzielczy (lub jeden z Banków Spółdzielczych Zrzeszenia BPS) do portfela Visa Mobile w aplikacji mobilnej. System sam Cię poprowadzi podpowiadając kolejne działania. Podczas rejestracji trzeba podać dane karty a także adres e-mail i numeru telefonu. Na koniec, ustaw zabezpieczenie aplikacji (PIN lub biometria).
Krok 3
W sklepie internetowym wybierz Visa Mobile jako metodę płatności, a następnie wpisz we wskazanym polu swój numer telefonu. Potwierdź transakcję w aplikacji Visa Mobile i gotowe!
Wszystkie dane dotyczące płatności są zabezpieczone w systemach Visa. W aplikacji Visa Mobile znajdziesz również historię dokonanych z użyciem tej usługi transakcji oraz ich szczegóły.

Mechanizm działania cashbacku, czyli jak klienci ABS Banku Spółdzielczego mogą otrzymać 40 zł zwrotu?

Klienci ABS Banku Spółdzielczego mogą otrzymać 40 zł zwrotu płacąc kartą zarejestrowaną w Visa Mobile!

1. Wybierz Visa Mobile
Jeśli masz kartę Visa w ABS Banku Spółdzielczym pobierz Visa Mobile na swój telefon ze sklepu z aplikacjami.

2. Zarejestruj kartę Visa
Tę samą kartę Visa zarejestruj w formularzu na www: https://www.visa.pl/campaign/cashback-mobile-22

3. Płać Visa Mobile
Zrób zakupy za min. 10 zł w wybranych sklepach internetowych. Visa Mobile

 

Dowiedz się o bezpieczeństwie Visa Mobile

Bezpieczeństwo korzystania z Visa Mobile zgodnie z najwyższymi standardami zapewnia Visa. Dzięki tokenizacji, prawdziwe dane Twojej karty nie są przekazywane do sklepu.powrót do aktualności »


Kursy walut (archiwum)

Waluta
Symbol
Kupno
Sprzedaż
USD 4.332500 4.596700
GBP 5.272000 5.634000
EUR 4.541100 4.817600