Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowych. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: tutaj..

Logo ABS Bank Spółdzielczy
2022-07-14

Oprocentowanie jakiego nie znajdziesz nigdzie!

W ofercie ABS Banku znajduje się wiele unikalnych usług i produktów depozytowych, które łatwo dopasujesz do indywidualnych potrzeb.

W zależności od tego, na jaki okres czasu chcesz ulokować wolne środki pieniężne, a także jaki chcesz mieć do nich dostęp, możemy zaproponować:

- GENIALNY rachunek oszczędnościowy PRO-KONTO - łączący w sobie najlepsze zalety konta osobistego i lokaty, pozwala na osiągnięcie zysku, jak na lokacie i zapewnia zarazem swobodę dysponowania środkami pieniężnymi, jak na koncie osobistym. Tylko do końca roku możesz zyskać nawet 5%


- REWELACYJNĄ lokatę SMART+ z oprocentowaniem do 6,50%  - uzależnionym od okresu trwania lokaty i kanału, w którym lokata została założona

- PERFEKCYJNĄ lokatę PLUS z oprocentowaniem do 7,5% - z możliwością dopłat w całym okresie deponowania środków


 

 powrót do aktualności »


Kursy walut (archiwum)

Waluta
Symbol
Kupno
Sprzedaż
USD 4.332500 4.596700
GBP 5.272000 5.634000
EUR 4.541100 4.817600