Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowych. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: tutaj..

Logo ABS Bank Spółdzielczy
2020-11-05

Moje ID z Profilem Zaufanym

Co to jest mojeID i Profil Zaufany?

mojeID to bezpieczne narzędzie potwierdzania tożsamości on-line w usługach komercyjnych i publicznych. Umożliwia ono realizację drogą elektroniczną wszelkich formalności, które dotychczas wymagały osobistego uwierzytelnienia danych.

Dzięki mojeID nie trzeba udawać się osobiście do urzędu, ubezpieczyciela, dostawcy energii, placówki medycznej, ZUS czy firmy telekomunikacyjnej, by sfinalizować umowę lub podpisać dokumenty. Usługa mojeID to rozwiązanie, które bardzo ułatwia życie.

Za pomocą kilku kliknięć pozwala w bezpieczny sposób na weryfikację tożsamości, w zaciszu domowym, na dowolnym urządzeniu i w dogodnym czasie. Za pomocą mojeID można założyć Profil Zaufany.

Profil Zaufany to bezpłatna metoda potwiedzania tożsamości obywatela w systemach elektronicznej administracji. Profil zaufany działa jak odręczny podpis. Umożliwia korzystanie z cyfrowych usług publicznych (np. składanie pism urzędowych, wniosków o wydanie paszportu czy prawo jazdy).  Więcej informacji o profilu zaufanym znajdziesz na stronie pz.gov.pl

Usługi dla obywatela z wykorzystaniem Profilu Zaufanego - więcej na obywatel.gov.plpowrót do aktualności »


Kursy walut (archiwum)

Waluta
Symbol
Kupno
Sprzedaż
USD 3.646500 3.872000
GBP 4.859500 5.197300
EUR 4.337200 4.605000