Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowych. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: tutaj..

Logo ABS Bank Spółdzielczy
2020-12-04

Kolejny prezent dla Klientów ABS Banku

 

ABS Bank Spółdzielczy w czasach pandemii stawia na nowoczesne i bezpieczne rozwiązania dla swoich klientów. Dlatego też zakupiono kolejny innowacyjny BANKOMAT / WPŁATOMAT, tym razem dla Odziału w Wieprzu. Urządzenie, dostępne 24h 7 dni w tygodniu, zostało zainstalowane w bocznej ścianie budynku Oddziału w Wieprzu od ul. Centralnej (pomiędzy windą, a parkingiem).

Bankomat recyklingowy daje wiele możliwości. Jedną z nich jest możliwość dokonywania wpłat dużych kwot bezpośrednio na rachunki bankowe zarówno konto osobiste jak i firmowe. To co wyróżnia wdrożone rozwiązanie to natychmiastowe księgowanie na rachunku oraz obsługa pełnego recyklingu gotówki.

Klienci biznesowi są pod wrażeniem tego rozwiązania.

Oprócz typowych funkcji takich jak wpłata, wypłata klienci ABS Banku mogą sprawdzić stan konta, sprawdzić zaplanowane płatności (zlecania stałe), dokonać przelewów przy użyciu kodu kreskowego lub QR, zlecić wypłatę gotówki dowolnej osobie przy pomocy usługi "Sm@rt wypłata" (zlecenia dokonuje posiadacz rachunku w bankowości internetowej), ale również pobierać pieniądze z rachunków w ABS Banku bez użycia karty za pośrednictwem BIOMETRII lub usługi "Sm@rt KARTA".

Urządzenie jest łatwe w obsłudze, a Klienci stwierdzili, że bardzo intuicyjne.

Jeśli jednak potrzebujesz pomocy, pracownicy pozostają do dyspozycji i zawsze chętnie pomogą.

Funkcjonalność urządzenia:

Korzyści dla klienta:

 powrót do aktualności »


Kursy walut (archiwum)

Waluta
Symbol
Kupno
Sprzedaż
USD 4.162300 4.416200
GBP 5.093100 5.442800
EUR 4.542600 4.819100