Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowych. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: tutaj..

Poniedziałek 06.04.2020       godz: 12:45:11       imieniny: Ady, Celestyny, Ireneusza        Licznik wyświetleń: 78121
2020-03-18

Jak działa Twój Bank

JAK DZIAŁA TERAZ TWÓJ BANK? SPRAWDŹ NASZE WSKAZÓWKI
Zadbaj o swoje bezpieczeństwo: zostań w domu i korzystaj z banku online.
Śledzimy na bieżąco informacje o koronawirusie w Polsce,
żeby zadbać o bezpieczeństwo zarówno klientów, jak i pracowników.

Podstawowe zasady dla Ciebie:
• Unikaj skupisk ludzi i ogranicz wizyty w naszych placówkach - pamiętaj, że większość dyspozycji możesz zlecić w serwisie ABS24 i ABS 24 Biznes lub aplikacji mobilnej Nasz Bank
• Rób przelewy w serwisie ABS24, ABS24 Biznes lub aplikacji mobilnej Nasz Bank. Jeśli masz zablokowany dostęp skontaktuj się z Twoim Doradcą telefonicznie. Jeśli posiadasz system bankowości internetowej ABS24, a nie posiadasz aplikacji mobilnej, koniecznie zainstaluj ją jeszcze dzisiaj.
• Płać kartą lub telefonem za pośrednictwem aplikacji G Pay
• Rób zakupy przez internet - możesz płacić kartą, przelewem internetowym
• Uważaj na oszustów - szczególnie teraz przestępcy mogą rozsyłać fałszywe smsy lub maile, straszyć zablokowaniem środków i żądać kliknięcia w link. Zgłaszaj nam wszystkie takie przypadki, nie klikaj w linki i nie podawaj nikomu poufnych danych logowania do serwisu.

Dodatkowe informacje dla Ciebie:
• Ze względu na ochronę naszych Klientów wprowadziliśmy ograniczenia w zakresie ich obsługi. W poszczególnych placówkach może przebywać 1 do 3 klientów. Prosimy o stosowanie się do tych zaleceń.
• Czasowemu ograniczeniu uległa obsługa w wybranych placówkach. Aktualnie w Oświęcimiu, Andrychowie i Osieku pozostajemy do dyspozycji w godzinach 8-16. W związku z zamknięciem Starostwa Powiatowego zamknęliśmy tam punkt obsługi bankowej. Jednak pracownicy są do dyspozycji Klientów w oddziale przy ul. Kościelnej 1.
• Pamiętaj! Zanim przyjdziesz do naszej placówki zadzwoń lub napisz do nas wiadomość (mail/wiadomość w ramach systemu ABS24):

Wcześniejsze omówienie sprawy, z którą chcesz nas odwiedzisz może spowodować, że pracownik przygotuje pełną dokumentację, a Twoja wizyta będzie trwała znacznie krócej, co ograniczy jakiekolwiek ryzyko. Czas oczekiwania na połączenie z pracownikiem może być dłuższy niż zwykle, ponieważ wielu Klientów wybierze tą formę kontaktu.

Wypłaty gotówki z bankomatów
Uzupełniamy gotówkę w naszych bankomatach na bieżąco. Jeśli braknie gotówki w urządzeniu, może to być spowodowane większą niż zwykle liczbą wypłat, dodatkowym obciążeniem osób zaopatrujących bankomaty w gotówkę. Gotówka w bankomatach będzie na bieżąco uzupełniana - więcej w komunikacie Narodowego Banku Polskiego?

Przelewy
Przelewy są realizowane tak, jak zawsze – sesje ELIXIR
• I sesja ELIXIR – godzina 08:00
• II sesja ELIXIR – godzina 11:45
• III sesja ELIXIR - godzina 14:30
Pamiętaj! Jeśli zlecisz realizację polecenia przelewu na rachunek prowadzony w innym banku po godzinie 14:30 i nie wskażesz przyszłej daty realizacji, Twój rachunek zostanie automatycznie obciążony z datą złożenia zlecenia, a transakcja zostanie zrealizowana w następnym dniu roboczym.
Przelewy przychodzące do ABS Banku Spółdzielczego z innych banków:
• I sesja ELIXIR – godzina 11:30
• II sesja ELIXIR – godzina 15:10
• III sesja ELIXIR - godzina 17:30
Sesje ELIXIR odbywają się wyłącznie w dni robocze. Jednak cały czas działają przelewy natychmiastowe: BlueCash i Express Elixir.
 powrót do aktualności »Kursy walut (archiwum)

Waluta
Symbol
Kupno
Sprzedaż
USD 4.085000 4.336300
GBP 5.009100 5.355600
EUR 4.415300 4.686400