Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowych. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: tutaj..

Logo ABS Bank Spółdzielczy
2021-08-02

Eko? Logiczne! ? Start kampanii i loterii dla klientów

Klienci ABS Banku Spółdzielczego, korzystający z oferty kredytowej, mogą wziąć udział w loterii promocyjnej pod nazwą "Logiczne, że się opłaca". Loteria obejmuje kredyty udzielone między 2 sierpnia a 9 listopada 2021 r. Losowania nagród rozpoczną się 1 września br. i odbywać się będą codziennie od poniedziałku do piątku. Do wygrania jest aż 50 nagród po 5 000 zł.

Warunkiem udziału w loterii jest skorzystanie z oferty następujących kredytów:
- Kredyt EKOlogiczny -
sprawdź kalkulator kredytowy
- Uniwersalny kredyt gotówkowy -
sprawdź kalkulator kredytowy

- Uniwerslany kredyt mieszkaniowy
- Uniwersalny kredyt hipoteczny

Minimalna kwota kredytu uprawniająca do rejestracji w loterii to 5 000 zł.

Klienci, którzy podpisują umowę kredytową między 2 sierpnia a 9 listopada 2021 r. otrzymują voucher z unikalnym numerem. Numer ten należy wpisać podczas rejestracji na stronie loterii www.logiczne.mojbank.pl.

Klienci mają szansę wygrać 5 000 zł ekstra dofinansowanie do swojego kredytu. Wystarczy, że zakręcą naszym internetowym kołem fortuny. Informację o wygranej lub zachętę do dalszego próbowania szczęścia, Klient otrzymuje natychmiast, jak na loterię przystało. Przygotowaliśmy łącznie 50 nagród pieniężnych po 5 000 zł każda – mówi Robert Szymański, Dyrektor Biura Marketingu Banku BPS.

Każdy zarejestrowany Klient może grać wielokrotnie (ale tylko raz dziennie), zwiększając swoją szansę na wygraną. Wygrać można tylko raz. Jeżeli w danym dniu wygrana już padła, użytkownik wchodząc na stronę loterii otrzyma komunikat zapraszający do dalszej gry w kolejnych dniach.

Regulamin - pobierzpowrót do aktualności »


Kursy walut (archiwum)

Waluta
Symbol
Kupno
Sprzedaż
USD 3.815100 4.048900
GBP 5.200800 5.559500
EUR 4.467900 4.741300