Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowych. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: tutaj.

Wtorek 17.07.2018       godz: 03:29:14       imieniny: Aleksego, Bogdana, Martyny        Licznik wyświetleń: 32582
2017-09-15

2 miejsce dla Grupy BPS w procesie udzielania Kredytu Technologicznego

7 kwietnia 2017 roku zakończył się trzeci nabór wniosków o dofinansowanie w formie premii technologicznej w ramach poddziałania 3.2.2 Kredyt na innowacje technologiczne. Organizatorem konkursu jest Bank Gospodarstwa Krajowego. Jednym z koniecznych warunków skutecznego ubiegania się o premię technologiczną jest uzyskanie z banku kredytującego promesy kredytowej.

Bank BPS oraz zrzeszone z nim Banki Spółdzielcze aktywnie włączyły się w proces udzielania Kredytu Technologicznego dla przedsiębiorców i zajęły drugie miejsce w rankingu wszystkich banków biorących udział w tym procesie. Tę pozycję wypracowano w III naborze zarówno w zakresie liczby wniosków rekomendowanych do wsparcia, jak i wartości przyznanego dofinansowania w formie premii technologicznej.

Warto przy tym nadmienić, że wynik ten w zdecydowanej większości został wypracowany dzięki aktywności zrzeszonych Banków Spółdzielczych, w tym również ABS Banku Spółdzielczego.

KREDYT TECHNOLOGICZNY - CO TO JEST?

Kredyt technologiczny przeznaczony jest dla tych klientów Banku, którzy posiadając status mikro, małego lub średniego przedsiębiorstwa, będą realizować inwestycję technologiczną i będą ubiegać się o dotację w formie premii technologicznej przyznawanej przez Bank Gospodarstwa Krajowego.

Korzystając z Kredytu technologicznego zyskujesz:powrót do aktualności »Kursy walut (archiwum)

Waluta
Symbol
Kupno
Sprzedaż
USD 3.561900 3.784900
GBP 4.705700 5.036400
EUR 4.171000 4.431700