Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowych. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: tutaj.

Niedziela 17.12.2017       godz: 14:55:24       imieniny: Jolanty, Łukasza, Olimpii        Licznik wyświetleń: 1671
2017-09-15

2 miejsce dla Grupy BPS w procesie udzielania Kredytu Technologicznego

7 kwietnia 2017 roku zakończył się trzeci nabór wniosków o dofinansowanie w formie premii technologicznej w ramach poddziałania 3.2.2 Kredyt na innowacje technologiczne. Organizatorem konkursu jest Bank Gospodarstwa Krajowego. Jednym z koniecznych warunków skutecznego ubiegania się o premię technologiczną jest uzyskanie z banku kredytującego promesy kredytowej.

Bank BPS oraz zrzeszone z nim Banki Spółdzielcze aktywnie włączyły się w proces udzielania Kredytu Technologicznego dla przedsiębiorców i zajęły drugie miejsce w rankingu wszystkich banków biorących udział w tym procesie. Tę pozycję wypracowano w III naborze zarówno w zakresie liczby wniosków rekomendowanych do wsparcia, jak i wartości przyznanego dofinansowania w formie premii technologicznej.

Warto przy tym nadmienić, że wynik ten w zdecydowanej większości został wypracowany dzięki aktywności zrzeszonych Banków Spółdzielczych, w tym również ABS Banku Spółdzielczego.

KREDYT TECHNOLOGICZNY - CO TO JEST?

Kredyt technologiczny przeznaczony jest dla tych klientów Banku, którzy posiadając status mikro, małego lub średniego przedsiębiorstwa, będą realizować inwestycję technologiczną i będą ubiegać się o dotację w formie premii technologicznej przyznawanej przez Bank Gospodarstwa Krajowego.

Korzystając z Kredytu technologicznego zyskujesz:powrót do aktualności »Kursy walut (archiwum)

Waluta
Symbol
Kupno
Sprzedaż
USD 3.464900 3.683100
GBP 4.631000 4.958300
EUR 4.089300 4.346400