Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowych. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: tutaj..

Logo ABS Bank Spółdzielczy

Dlaczego aktualizacja
Twoich danych osobowych

jest tak istotna?

Dzięki temu, że posiadamy Twoje aktualne dane osobowe, możesz swobodnie i bezpiecznie korzystać z usług Banku.
Jeśli uznamy, że na koncie doszło do niepożądanych zdarzeń, będziemy mogli szybko skontaktować się z Tobą.

Dbanie o aktualność Twoich danych jest naszym wspólnym celem.

 

Dlaczego warto?

Tylko aktualny dokument tożsamości umożliwia nam zrealizowanie Twoich dyspozycji. Nie ryzykuj utraty możliwości swobodnego bankowania – pamiętaj o wyrobieniu na czas nowego dokumentu tożsamości i poinformowania nas o nim.

To najwygodniejszy sposób kontaktu, dzięki któremu możemy Ci przekazywać ważne informacje. Powiesz, że nie potrzebujesz żadnych wiadomości od Banku? To nie takie proste - są informacje, które Bank jest zobowiązany Ci przekazać (np. informacje o zmianach w regulaminie). Nie mając Twojego adresu e-mail musimy je przesyłać w formie papierowej. To niepotrzebne zużywanie papieru, dłuższy czas dostarczania korespondencji, brak pewności, że przesyłka trafi wprost do Twoich rąk i zapełnianie skrzynki na listy. Poczta elektroniczna jest pozbawiona tych wad.
Akceptacja zgód marketingowych pozwoli nam na przesyłanie Tobie informacji o nowych produktach lub usługach, które aktualnie znajdują się w ofercie Banku – a może, któraś z nich przykuje szczególnie Twoją uwagę?

Bezpieczeństwo Twoich środków to najważniejsza sprawa. Jednak bez posiadania Twojego aktualnego numeru telefonu nie będziemy mogli o nie zadbać należycie. Jeżeli np. zgubisz kartę płatniczą i w związku z tym zaobserwujemy niepokojące transakcje na Twoim koncie, będziemy mogli się z Tobą skontaktować tylko pod warunkiem, że wskazałeś nam aktualny numer telefonu.
Dodatkowo autoryzacja SMS czynności dokonywanych na Twoim rachunku, odbywają się tylko jeżeli w Banku zarejestrowany został aktualny numer telefonu.

Wydaje Ci się, że nie jest to istotna informacja. Ale zastanów się, w jaki sposób przekażemy Ci nową kartę płatniczą, jeżeli poprzednia utraci ważność, a Ty nie podałeś w Banku aktualnego adresu do korespondencji? Pamiętaj – zmieniając adres korespondencyjny należy zgłosić ten fakt również do Banku.

Jak zaktualizować swoje dane?

  1. W placówce Banku.
  2. W bankowości internetowej  Zakładka Wnioski → Aktualizacja danych osobowych

 

Kursy walut (archiwum)

Waluta
Symbol
Kupno
Sprzedaż
USD 4.102000 4.354600
GBP 5.047500 5.397100
EUR 4.399600 4.670100