Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowych. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: tutaj..

Logo ABS Bank Spółdzielczy

DLA KOGO?
ROR – Student otwierane jest i prowadzone wyłącznie dla osób mających pełną zdolność do czynności prawnych, które przed ukończeniem 25 roku życia rozpoczęły naukę w szkołach wyższych, szkołach posiadających status wyższej uczelni, szkołach policealnych, szkołach ponadgimnazjalnych.

ROR – Student otwierane jest na czas trwania nauki. Student lub uczeń może być posiadaczem tylko jednego ROR -Konta Student.
 
ROR - Student
służy ich Posiadaczom w szczególności do:

OKRES UMOWNY
Umowa rachunku zawierana jest na czas nieoznaczony do momentu utraty przez Posiadacza rachunku statusu ucznia lub studenta, z możliwością rozwiązania w dowolnym momencie, z uwzględnieniem 30-dniowego okresu wypowiedzenia (licząc od momentu dostarczenia wypowiedzenia do Banku).

KORZYŚCI
Wygoda:

Dostępność:

Dostęp do dodatkowych pieniędzy:

Oszczędność czasu i pieniędzy:

Depozyty gromadzone w ABS Banku Spółdzielczym są objęte polskim systemem gwarantowania przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny (BFG), instytucję chroniącą środki pieniężne zgromadzone w Bankach, powołaną ustawą z dnia 14 grudnia 1944r. o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym.

Kursy walut (archiwum)

Waluta
Symbol
Kupno
Sprzedaż
USD 3.584400 3.807300
GBP 4.692400 5.020200
EUR 4.261300 4.525800