Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowych. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: tutaj..

Niedziela 23.02.2020       godz: 11:34:53       imieniny: Damiana, Romana, Romany        Licznik wyświetleń: 60267

ROR-KONTO STUDENT

DLA KOGO?
ROR –Konto Student otwierane jest i prowadzone wyłącznie dla osób mających pełną zdolność do czynności prawnych, które przed ukończeniem 25 roku życia rozpoczęły naukę w szkołach wyższych, szkołach posiadających status wyższej uczelni, szkołach policealnych, szkołach ponadgimnazjalnych.

ROR –Konto Student otwierane jest na czas trwania nauki. Student lub uczeń może być posiadaczem tylko jednego ROR -Konta Student.
 

Student lub uczeń występujący o otwarcie ROR – Konto Student zobowiązany jest do okazania dokumentu tożsamości i aktualnej legitymacji ucznia/studenta lub zaświadczenia z uczelni lub szkoły potwierdzającego, że jest studentem lub uczniem.
 

PO CO?
ROR-Konto służy ich Posiadaczom w szczególności do:

OKRES UMOWNY
Umowa rachunku zawierana jest na czas nieoznaczony do momentu utraty przez Posiadacza rachunku statusu ucznia lub studenta, z możliwością rozwiązania w dowolnym momencie, z uwzględnieniem 30-dniowego okresu wypowiedzenia (licząc od momentu dostarczenia wypowiedzenia do Banku).
 

WALUTA - PLN
 

OPROCENTOWANIE - 0,20% (w skali roku – z kapitalizacją odsetek na koniec każdego kwartału),
- w celu uzyskania wyższego oprocentowania ROR-Konto warto powiązać z ROR-EFEKT lub LOKATĄ z DOPŁATĄ i na nich deponować nadwyżki finansowe
 

KORZYŚCI
Wygoda:
• optymalne zarządzanie własnymi pieniędzmi,
• regulowanie stałych opłat np. za czynsz lub telefon wykorzystując zdefiniowane przelewy i zlecenia stałe,
• w każdym oddziale banku można wykonać następujące operacje: wpłaty, wypłaty, polecenia przelewu.
Dostępność:
• szeroka sieć oddziałów na terenie działania Banku oraz największa w Polsce sieć bankomatów bezprowizyjnych,
• bankowość elektroniczna umożliwiająca dostęp do rachunku przez całą dobę, z każdego miejsca na świecie,
• SMS’y informujące o zmianie salda na rachunku.
Dostęp do dodatkowych pieniędzy:
- możliwość skorzystania z dopuszczalnego salda debetowego lub kredytu odnawialnego,
- klientom bardziej wymagającym proponujemy Kartę Kredytową VISA.
Oszczędność czasu i pieniędzy:
• dzięki karcie płatniczej do rachunku możesz płacić bezgotówkowo w większości punktów handlowych i usługowych w Polsce i na całym świecie,
• bankowość elektroniczna umożliwia realizację każdej transakcji bez konieczności wizyty w oddziale, 24h/dobę z dowolnego miejsca na całym świecie.

Depozyty gromadzone w ABS Banku Spółdzielczym są objęte polskim systemem gwarantowania przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny (BFG), instytucję chroniącą środki pieniężne zgromadzone w Bankach, powołaną ustawą z dnia 14 grudnia 1944r. o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym.


Kursy walut (archiwum)

Waluta
Symbol
Kupno
Sprzedaż
USD 3.839600 4.080100
GBP 4.951300 5.299500
EUR 4.156300 4.416300